Ge-Baek Hosin Sool

Škola Taekwon-Do ITF

Úvodní strana > Ge-Baek Hosin Sool > Nabídka práce pro členy

Nabídka práce pro členy

Brigády Beztahov (vyjímečně Campanus)

Různé práce na velebení našich center, 800 Kč/den práce, učitelé cestovní náhrady, ubytování a částečně strava zdarma.

Startovače

Výroba projektů na weby startovačů, zapůjčení školní techniky (kamery, foťák, stativy, dron...), nutné schválení předsedy školy, odměna 5000 Kč výroba při schválení, 10% získané částky

Vedoucí na příměstských táborech

Kdykoli o prázdninách v našich centrech na Campanusu a Beztahově (možno i v době soustředění), kompletní zajištění příměstského tábora, odměna 200 Kč za den a člověka (cena bude nastavena na plus minus 500 Kč, ze zbytku částky bude škola hradit veškeré náklady, podmínkou je výdělečnost také pro školu).

Správce centra Beztahov

Zajištění údržby a provozu Beztahovského centra, nutné ubytování v místě (zatím v upraveném pokoji srubu 3 nebo 4, později v apartmánu v budově), zdarma strava, ubytování, školné, soustředění v místě. Nástupní plat 20 000 Kč / měsíc. Užívání školního Tranzita. Možnosti kombinace s dalšími placenými činnostmi školy.

Placený učitel

Výhody běžného učitele, měsíční odměny dle počtu platících členů (100 lidí odměna 20 000 Kč...). Dále odměny dle dalších činností vykonávaných pro školu (aktuálně např. 7000 administrace, 5000 účetnictví, 5000 granty...).

Školní grafik

Tvorba grafiky pro letáky, brožury, výbavu, sociální sítě, web.... Stačí nějaký šikovný nadšenec.

Zájem komunikujte s předsedou školy mistrem Martinem Zámečníkem.